Gestionar Magazie

Candidatul ideal

  • Studii profil tehnic (constituie avantaj);
  • Experienta în activitati similare de evidenta gestiune, monitorizare stocuri, etc.;
  • Stagii de internship sau practica în gestiune, achizitii, operare stocuri, logistica, etc (constituie avantaj);
  • Operare calculator MsOffice;
  • Cunoasterea unui program de gestiune (constituie avantaj).

Descrierea jobului

  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a pieselor de schimb/ echipamentelor intrate în magazie;
  • Livreaza în consum catre fabrica piesele necesare derularii procesului de productie si a întretinerii aferente;
  • Gestioneaza baza de date cu intrarile s iesirile de piese si echipamente;
  • Asigura gestiunea stocului de piese din magazia interna;
  • Tine evidenta documentelor justificative aferente stocului de piese si materiale;
  • Participa la inventarele periodice efectuate asupra stocului din magazie;
  • Asigura stocul minim necesar si face comenzi catre furnizori.

Pentru a aplica, va rugam sa trimiteti CV-ul dumenavoastra la adresa: iasi-hr@bmt-aerospace.ro

Only PDF-docs

* Required field